Корисни библиотичко-информациони извори за нове студенте Математичког факултета!

Од  четвртка, 3. новембра почињу предавања о корисним библиотичко-информационим изворима. Реч је о важним offline и online изворима информација, одређеним сервисима који омогућавају приступ великом броју књига и часописа, са циљем да студенти ефикасније решавају своје факултетске задатке.

У зависности од интересовања, предавања ће се одржавати у библиотеци или слушаоници 406, четвртком од 09:15h. Обавезна је пријава мејлом на: miljana@matf.bg.ac.rs. Прво предавање је 3. новембра, а намера је да се ова предавања одржавају сваког четвртка до краја зимског семестра. Првенствено су намењена нашим студентима на првој години основних студија, али и свим заинтересованим студентима.

Предавање држи библиотекарка Математичког факултета Миљана Тодоровић.7

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Можете користити ове HTML ознаке и атрибуте: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>