Докторска дисертaција: обликовање према упутствима Универзитета у Београду

Презентација за докторанде

“Докторска дисертaција: обликовање према упутствима Универзитета у Београду”

Презентација је намењена докторандима Математичког факултета у Београду у финалној фази израде њихове докторске дисертације. Неке од тема које су обухваћене презентацијом су: елементи дисертације према упутствима Универзитета у Београду, обавезни прилози, видљивост теза на европским и светским порталима итд. Термини одржавања су 23. И 30. мај (уторак) од  10 сати у учионици 406 или у Библиотеци. Обавезна је прија на мејл: miljana@matf.bg.ac.rs.  Презентацију држи библиотекарка Математичког факултета Миљана Тодоровић.

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Можете користити ове HTML ознаке и атрибуте: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>